Rukometašice Gruda bez problema do pobjede protiv Ilidže

Rukometašice Gruda u 12. kolu Telecom Premijer lige BiH ugostile su ekipu ŽRK Ilidža i slavile rezultatom 33:20.

Gruđanke su gošćama s Ilidže dozvolile samo jedno izjednačenje i to na samom početku utakmice kod rezultata 1:1. Iako u prvih 20-ak minuta nisu uspjele otići na osjetniju razliku, ipak su u završnici ovog dijela igre uspjele ostvariti 5 golova prednosti i završiti poluvrijeme rezultatom 17:12.

Početak drugog poluvremena je prošao u izjednačenoj igri i rezultatu, ali su Gruđanke lagano povećavale svoju prednost da bi u zadnjoj četvrtini utakmice otišle na nedostižnu razliku i utakmicu rutinski privele kraju ostvarivši uvjerljivu pobjedu.

HRK Grude: Dragana Vukosavljević, Gabriela Rašić, Nina Marić, Iva Martinović, Matea Šumelj 5, Ema Jareb, Teodora Petković 5, Mia Lugonjić 2, Lea Bošnjak 5, Ina Džidić, Petra Sesar, Karla Lovrić 4, Lucija Vistorop 4, Ana Petrović 7, Karla Alpeza 1, Zahida Zajmović

Trenerica : Zlata Zubac